першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У проблемах екології в Дніпропетровську підозрюється...корупція

10-10-2008 22:31 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223667067.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час вистави, учасники звернули увагу громадян на проблему безвідповідальності українських політиків у питаннях, пов’язаних із проблемами екології та показали, що однією з головних проблем - є присутність КОРУПЦІЇ при вирішенні екологічних питань та врегулювання законів та підзаконних актів, які стосуються цієї проблеми .

Обіцянки влади та розповіді про належний стан екології члени ВМГО ДОО «Демократичний Альянс» звели на нівець та привели конкретні докази стосовно зворотньої ситуації, що не могло не викликати зацікавленості з боку громадськості. Та запропонували високопосадовцям припинити ганьбити країну та розпочати ретельні перевірки всіх служб, які повинні займатися питаннями екології та захисту навколишньої середи.

Акція проходила у межах другої хвилі регіональних вистав, де у центрі уваги кампанії цього разу було висвітлення «Псевдо - боротьби укріїнської влади з КОРУПЦІЄЮ»

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/661/

10-10-2008 22:31 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223667067.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua