першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Театр політичної драми зазнав атаки представниці УПЦ МП

10-10-2008 22:32 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223667170.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дійство споглядали представники різноманітних ЗМІ. Зокрема репортери каналу СТБ і навіть польські телевізійники.

Під час вистави відбулася конфліктна ситуація, яка навіть змусила її учасників і журналістів піти на короткий антракт: у театралізоване дійство досить агресивно втрутилася представниця УПЦ МП із неабияким обуренням і закликами припинити глум над лідерами держави. Незабаром неспокійна панянка відійшла убік і виставу було продовжено.

Між тим, жаліти і захищати наш політикум немає чого. Злободенна тема, що її порушила київська молодь, лише продовжує і узагальнює ідею нещодавніх виступів театру політичної драми по всій країні. Боротьба з корупцією в Україні – це фікція, окозамилювання, намагання можновладців прикрити реальні кричущі проблеми демонстративними «програмами» і «проектами» на кшталт Національного бюро розслідувань.

Так само, як і герої цієї вистави, наші політики і надалі щоденно замість продуктивної роботи на благо народу і держави «ощасливлюють» нас пустопорожніми телевізійними заявами про те, як погано в країні живеться. Врешті-решт, це доходить до крайнього абсурду, коли перед нами постає питання «Кому дати хабаря, щоби подолати корупцію?».

Так вже сталося, що вистава під стінами ВРУ пройшла наступного дня після того, як Президент Віктор Ющенко розпустив парламент і оголосив нові дострокові вибори. Це лише додало наочності театралізованому дійству. Чи не за таким принципом будується все в нашій країні? Знову дійсна криза прикривається принципами, пафосом і сподіванням на додатковий самопіар.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/662/

10-10-2008 22:32 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223667170.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua