першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Театр політичної драми» Демократичного Альянсу показав в Києві

10-10-2008 22:35 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223667313.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шістнадцята у межах кампанії вистава молоді присвячувалася псевдоборотьбі українських політиків з корупцією.

В такий спосіб молодь нагадала антикорупційну риторику останніх років помітних акторів політичного життя країни та наочно продемонструвала згубність для українського народу імітації політиками боротьби з корупцією.

«Ми втомилася спостерігати за тим, як антикорупційна тема не сходить з вуст українських політиків. Демонстрація боротьби з корупцією використовується ними для отримання прихильності електорату, дискредитації політичних опонентів, але, нажаль, не має нічого спільного з реальним подоланням причин та наслідків цього соціального лиха», - наголошує лідер молодіжного об’єднання Василь Гацько.

«Україна, як і раніше, знаходиться у верхній частині списків країн з найбільшим рівнем корупції, а українські громадяни, і сьогодні, щодня зустрічаються з простягнутими руками чиновників, що вимагають від людей плати за свою прихильність», - говорять представники молодіжної організації.

Ще два заходи пройдуть в Миколаєві та Запоріжжі, після чого Демократичним Альянсом буде оголошено третю хвилю регіональних вистав.


Довідково:
В травні 2008 року Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує загальноукраїнську молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.


06 червня. Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована вистава Демократичного Альянсу - «Щеплення від корупції».
1-ша у межах кампанії хвиля регіональних вистав під назвою «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» оголошується Демократичним Альянсом 05 серпня і передбачає проведення впродовж місяця серії заходів в регіонах та місті Києві. В центрі уваги - безвідповідальність українських політиків.


7 серпня – 10 вересня. Демократичний Альянс проводить театралізовані вистави: «Земельний базар» - Луганськ. «ЕКОстрофа.dn.ua» - Донецьк. «Ревізор» - Дніпропетровськ. «Які насправді українські політики» - Одеса. «Сон громадськості» - Житомир, «Патос-політікус» - Запоріжжя. «Підмочена репутація» - Київ. «Харків – місто мажорів?!» - Харків.
2-га у межах кампанії хвиля регіональних вистав під назвою «Зіпсована влада, або антикорупційна діяльність корупційних політиків» оголошується Демократичним Альянсом 18 вересня і передбачає проведення впродовж місяця серії заходів в регіонах та місті Києві. В центрі уваги - псевдоборотьба українських політиків з корупцією.


24 вересня – 09 жовтня. Демократичний Альянс проводить театралізовані вистави: «Закрутимо гайки на корупції» - Одеса. «Дитячі садочки – дорослі проблеми?» - Луганськ. «1м2 корупції» - Донецьк. «У проблемах екології... підозрюється КОРУПЦІЯ» - Дніпропетровськ. "Страшні сни неідеальної країни, або не спи, замерзнеш!"- Харків. "Смертельний укол корупції"- Житомир.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/663/

10-10-2008 22:35 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223667313.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua