першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Презентація нового альбому Братів Карамазових в empik

14-10-2008 12:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223975362.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

15 жовтня 2008 року о 18:00 в салоні empik, ТЦ «Піраміда» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мішуги, 4, ст.м. Позняки) відбудеться прес-конференція та автограф-сесія Братів Карамазових. Під час зустрічі буде за презентовано новий альбом «Добрых дорог (Добрих доріг)».

Автор-виконавець Олег Кривошеєв свою першу київську пост-панкову команду «Невесела статистика» зібрав у 1988 році. До того, в рідному Дніпропетровську, в нього ще був гурт «Перехід». Ця назва, як і кілька інших, не прижилася. Гурт остаточно створений на початку 1990 року. Свою теперішню назву гурт отримав з легкої руки Юрія Шевчука. «Тепер ви будете називатися «Брати Карамазови»!!!", — оголосив вердикт Шевчук після одного з концертів у Дніпропетровську.

1991 рік. Перший альбом, записаний в справжній студії, в Будинку звукозапису, в Києві. Альбом виданий не був, хоча пісня «Маленькая стая (Маленька зграя)» з цього альбому стала популярною вже наступного дня після запису.

В травні 1995 Братів Карамазових запросили в м. Кіровоград на студію «Елема», де вони записали альбом «Семь худших песен разных лет (Сім гірших пісень різних років). Том 1». У тому ж році в Санкт-Петербурзі і Києві був знятий перший відео-ролик, до якого увійшли пісні з цього альбому, записані під час концертів. У 1996 році на запрошення театру «ДДТ» Брати Карамазови відправилися на фестиваль «Наповнимо піднебіння добротою» в м. Санкт-Петербург. До Пітера не доїхали, але вже у вересні цього року, в Києві на «Олімпійському» зіграли в «Осінньому долі-марафоні» разом з «DEEP PURPLE».

Помпезне святкування в травні 2000-го на Майдані Незалежності 10-річчя гурту, згодом, було відмічене як найвизначніша подія вітчизняного шоу-бізнесу, за що музиканти й отримали наступного літа Перо Золотої Жар-Птиці; за матеріалами того дійства були запроектовані компакт-диск та телевізійний фільм. На відео також був відзнятий і акустичний концерт в Театрі російської драми ім. Лесі Українки наприкінці 2002 року. Після тривалого затишшя, в квітні 2004-го на студії пітерського гурту ДДТ Карамазови розпочали запис чергового альбому – з вичурною назвою «В мире животных. Часть 1. (У світі тварин. Частина 1). Бельмондо», який був за презентований у травні 2005-го року.
Група нещодавно повернулась із Санкт-Петербурга, де прийняла участь в акції Юрія Шевчука «Не стріляй»!, де музиканти висловили своє ставлення до останніх подій на Кавказі.

За матеріалами з офіційного сайту Братів Карамазових www.karamazoffbrothers.com.

Прес-служба empik
www.empik.ua
info.empik@empik.ua

Karamazowy_mini.jpg

14-10-2008 12:09 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1223975362.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua