першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: в Полтаві катують і журналістів, і профактивістів

17-10-2008 17:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224252001.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відомого правозахисника Банного А.Г., який фотографував затримання громадян на одній з центральних вулиць Полтави міліціонери повалили на землю, били ногами після чого, надягнувши наручники продовжували наносити тілесні ушкодження. Характерно, що з кожним днем, не дивлячись на намагання нового начальника ГУМВС України в Полтавській області Цимбалюка М.М. покращити ситуацію з дотриманням прав людини, все частіше правоохоронці застосовують катування та зброю до абсолютно ні в чому винуватих людей. Як правило, жертвами міліцейського свавілля в першу чергу стають правозахисники та небайдужі люди.
Як відомо, Октябрьський суд м.Полтави в черговий скасував сфальшовану "убозівцями" кримінальну справу проти профактивістів-правозахисників профспілки "Солідарність", яких катували в УБОЗі. Викрадене міліціонерами майно до цього часу не повернуто профспілковцям.

17-10-2008 17:00 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224252001.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua