першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: методи гестапо тьмяніють перед методами ГУМВС Украї

18-10-2008 08:11 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224306688.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Затримують одного - він зізнається у вбивстві. Згодом виявляється, що він в день вбивства знаходився за сотні кілометрів від місця скоєння злочину. Аналогічна ситуація з другим, третім... Всі затрмані - потенційні вбивці.
Що ж змушувало тверезих, психічно здорових людей зізнаватись у скоєнні особливо тяжких злочинів, тобто оговорювати себе?
Краще відсидіти 10-15 років, ніж терпіти способи катувань, які застосовують працівники правоохоронних органів Полтавщини. "Я вийду на волю через 10 років, заведу сім"ю і буду нормально жити, як всі люди. Злочину я не скоював, але коли б не "зізнався" то навіки б став імпотентом і не зміг би мати дітей, а я дуже хочу їх мати, хочу доглянути до смерті своїх батьків", - розповідав на побаченні захиснику один з засуджених за злочин, якого він не скоював. Йому зараз лише трохи більше 20 років.Катування з допомогою електрошокера, протигазів, ударів пластиковою пляшкою по особливо важливих життєвих органах, погрози розправитись з рідними, знущання над дітьми затриманих - основні засоби отримання необхідних для слідства показань. Із зміною керівництва ГУМВС України в Полтавській області ситуація не покращується, бо кати продовжують отримувати підвищення по службі та отримувати позачергові звання. Коли припиниться цей "безпредєл",пане Міністре? Може хоч приблизно скажете. На нашу, думку, саме через "діяльність" Вашого відомства сотні тисяч громадян України залишають її межі. А вони ж громадяни України. І мають таке саме право як і Ви жити в своїй державі. Якщо можете, то звільніть, будь-ласка, злочинців з органів внутрішніх справ.

18-10-2008 08:11 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224306688.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua