першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Фахівці-міжнародники презентують власне бачення...

18-10-2008 12:45 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224323142.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У понеділок, 20 жовнтя о 21.50 на Першому Національному телеканалі відбудеться ефір програми "Спокуса владою".

Спеціальність "Міжнародні відносини" вже у світогляд кожного свого вихованця закладає найширше бачення будь-яких державницьких проблем, а завдяки багатству знань та навичок, що отримує кожен міжнароджник, ці спеціалісти володіють і найдосконалішим інструментарієм для вирішення проблем державного рівня.

У цьому ви зможете переконатися з виступу Керуючої справами Київського департаменту Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" Ганна Базіло.

Їі погляди не завжди одразу легко сприйняти та погодитися, проте власний приклад та грамотна аргументація роблять свою справу і спілкування Ганни з учасниками і, заочно, із кожним свідомим телеглядачем, небайдужим патріотом країни буде надзвичайно цікавим.

А, головне, змусить замислитися над пріснопам’ятними словами Б. Єльцина: "А що я сьогодні зробив для України?".

Запрошуємо усіх до цікавого та корисного використяння свого вільного вечірнього часу за переглядом згаданої телепередачі.

18-10-2008 12:45 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224323142.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua