першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

КОРУПЦІЯ ТА РОЗГУЛ БЕЗЗАКОННЯ НА ЛЬВІВЩИНІ

20-10-2008 15:59 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224507557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЗВЕРНЕННЯ ДО МІНІСТРА АГРОПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДО ОРГАНІВ ВЛАДИ, ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
ТА ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ЗА ДОРУЧЕННЯМ КОЛИШНІХ СТУДЕНТІВ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО
АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (ЛНАУ)
ШУМИЛОВСЬКИЙ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

ШУМИЛОВСЬКИЙ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ колишній студент ЛНАУ, відмінник навчання, лауреат студентської премії ім.В.Чорновола, учасник міжнародних наукових конференцій, автор наукових праць і патентів на винаходи, засновник і голова молодіжної організації університету "Студентське братство".
У 2002 р., будучи студентом, балатувався в депутати міської ради м.Дубляни і, склалось так, що його конкурентом виявився доцент ЛНАУ Дмитрів В.Т..
Через третіх осіб ректор університету Снітинський В.В. особисто неодноразово вимагав у студента зняти свою кандидатуру з виборів. Шумиловський категорично відмовився і це послужило поводом до незаконного, ще до виборів, відчислення Шумиловського А.І. з університету за два місяці до дипломної роботи, тобто до закінчення ним університету по доповідній, сфальсифікованій саме Дмитрівим В.Т. (це підтвердили свідки).
Сьогодні Андрій Іванович обіймає посаду начальника МВУ ЖКГ м.Дубляни, неодноразово обираний депутатом міської ради м.Дубляни.
При зустрічі Анрій Іванович передав журналістам листа, який ініціативнв група колишніх студентів ЛНАУ направили поштою на ім'я Міністра агрополітики України 12.09.2008 р. по змісту аналогічного даному інтерв'ю. Нас також дуже зацікавило, на яку відповідь спроможеться Міністр Мельник Ю.Ф. і чи спроможеться взагалі...
1

Ми поступили і деякий час навчались у Львівському Державному (сьогодні Національному) аграрному університеті, маючи надію отримати вищу освіту, стати спеціалістами, і мати можливість належним чином влаштувати своє життя та бути корисними своїй державі. Довчитись і отримати вищу освіту у ЛНАУ мені та багатьом студентам не дали. Незважаючи на те, що в аграрному університеті навчаються переважно сільські діти, доходи сімей яких є невисокими, в ЛНАУ встановлені непомірно високі побори навіть для студентів стаціонарної форми навчання. Кожна оцінка має свою ціну – за 4-у доводиться викладати від 70 грн., 5-а коштує ві 100 грн. мінімальна ціна курсової від 200, а дипломна робота бакалавра взагалі 350 євро… На знання ніхто не дивиться, хочеш мати добрі оцінки – плати. Таку систему запровадив ректор Снітинський, оскільки левова частка поборів осідає в його кишенях. Хочеш щось вирішити – посилай батьків до Снітинського з конвертом «зелених» і будь-яке питання буде розв’язане – чи то надання гуртожитку, чи то поновлення на навчання, переведення на іншу спеціальність чи форму навчання, будь що не дивлячис на законність.
Побори всюди. Їх заставляють брати всіх, хто не бере, на того дивляться з підозрою і в кінці-кінців виживають з університету. За останні роки ВУЗ залишило більше десятка відомих вчених. Продовжувати навчання за таких умов вище наших сил. Нам потрібна освіта, але не така яку запровадив у ЛНАУ Снітинський. Саме тому ми вимушені були забрати документи і продовжити навчання в інших ВУЗах.
У ЛНАУ не цінять навчальний процес, тут можуть «зірвати» групу, чи й увесь потік з лекційних або інших аудиторних занять на будь-яку роботу, або міроприємство, наприклад вимусили усіх студентів університету, починаючи з 2-ої пари, пікетувати міську раду, як це було 12 лютого 2008 р. (є відеозапис). Змушувати студентів керованого Снітинським ВУЗу захищати його ж меркантильні інтереси є вершиною підлості і злочином, але не для Снітинського – він здатний і на крутіші афери, за які у часи Радянського Союзу він працював би не ректором Національного вузу, а двірником у тюрмі для рецидивістів.
Минулорічної весняної сесії (2006-2007 навчального року) ректором Снітинським було проведено масові звільнення частини студентів-заочників платної форми навчання, а іншу частину доведено до відчаю. Як з’ясувалось, університет не мав ліцензії на таку кількість студентів, яку було набрано на платну форму навчання. Це означає, що по закінченні нами навчання університет не міг нам видати дипломи. Ректор університету впровадив хитру склочно-провокаційну схему виходу з ситуації.
Суть схеми, яка є нічим іншим, як відвертою, заздалегідь спланованою ректором університету аферою полягала в слідуючому:
1. Університет має ліцензію на навчання і видачу дипломів певнії кількості студентів платної форми навчання і не вправі набирати більшу кількость студентів платної форми навчання, так як по закінченні ними навчання в університеті не зможе видати нам - випускникам дипломи, бо не вправі видати більшої кількості дипломів, ніж зумовлено ліцензією. Університет приймає більшу кількість студентів на платну форму навчання заздалегідь спланувавши наше – більшої від дозволеного кількості студентів, відчислення будь-якою ціною до закінчення навчання в університеті і необхідності видачі нам дипломів.
2. Цю аферу можна пояснити лише гонитвою за наживою, адже кошти отримані від студентів платної форми навчання, направлялись на утримання університету, здійснення необхідних платежів, зарплати, доплати та преміальні викладачам. Тому головним бажанням адміністрації ЛДАУ було прийняти якомога більше студентів на платну форму навчання, зібрати побільше грошей зі студентів та «вчасно» - до отримання нами дипломів викинути нас з університету.
Цю брудну справу ректор Снітинський доручив Крупичу О.М. - кар’єристу з начисто відсутнім почуттям честі, гідності та людького сумління. Такі афери властиві кримінальним структурам, але ж ЛНАУ ніби держевний ВУЗ, а не приватна вотчина. Ми здивовані і безмірно обурені тим що сьогодні Крупич, якому взагалі не місце у навчальному закладі, посів посаду керівника навчальної частини ВУЗу. Завдяки «Крупичам» ЛНАУ незворотньо деградує як ВУЗ.
3. Порушуючи Закон, здерши з нас - студентів платної форми навчання немалі кошти за кілька років навчання і використавши їх на потреби університету, адміністрація під керівництвом Снітинського В.В., фактично, позбавляє нас можливості отримати вищу освіту, чим порушили права гарантовані нам Коституцією України, зокрема ст.53 Конституції України, як наслідок, це призводить до порушення ст.ст.21 та 43, так як позбавили нас права стати повноцінними дипломованими спеціалістами, а значить, в подальшому, і можливості відповідного працевлаштування, а отже і належного життєвого рівня.
Ми – студенти, фактично, стали жертвою проведеної афери ректора і опинились під загрозою звільнення зумовленого протизаконними діями керівників-аферистів ЛНАУ.
Знаючи порядність і гостре почуття справедливості члена профкому університету, завідувача кафедри МПЗП, ми звернулись до нього за допомогою. Член профкому намагався допомогти нам як міг, але питання нашого відчислення є компетенцією ректора, ректором було ініційоване і ним вирішено.
Ми звернулись із заявою до ректора університету з вимогою припинити розгул беззаконня та пояснити нам дійсні підстави нашого відчислення з ВУЗу. Ректор Снітинський В.В. відмовився будь-що пояснити, аде відкрито заявив нам, що у випадку якщо ми скажемо хто нам допомагає, а фактично захищає наші законні права, нас не відчислять, дадуть можливість продовжити навчання в університету і закінчити його. Про можливість отримання нами дипломів Снітинський промовчав. З огляду на людську порядність, ми не могли прийняти умови його брудної гри і тому були змушені написати заяви про звільнення. Ми поновились в іншому ВУЗі, який успішно закінчили і отримали дипломи бакалаврів.
Допомога і підтримка завідува кафедри МПЗП групи студентів, які стали жертвами афери керівництва ЛНАУ, брудних, підлих і протизаконних дій ректора Снітинського та його по-рабськи відданих вассалів, не могла залишитись не поміченою профкомом. Як нам стало відомо, це призвело до відвертого терору та переслідування члена профкому та завідува кафедри МПЗП зі сторони керівництва та профкому університету, який покликаний слідкувати за дотриманням законності, захищати трудові права працівників та права студентів, але натомість по лакейськи прислуговує ректору та сприяє розгулу беззаконня.
З’ясувалось також, що зав. кафедри МПЗМ важко захворів і МСЕК встанола йому 3-ю групу інвалідності. Вийшовши на роботу 16 по 20 квітня 2008 р. зав. кафедри МПЗМ вимушений був працювати в коридорі на протягах та холоді, так як у нього протизаконно відібрали кабінет. Це призвело до значного погіршення стану його здоров’я, відповідальність за що безумовно повинна нести адміністрація ЛНАУ. зав. кафедри МПЗМ змушений був знову звернутись до лікарів і продовжити стаціонарне та амбулаторне лікування, а коли вийшов з лікарняного на роботу 18.08.2008 р. його поспішно незаконно звільнили з університету по актах, сфальсифікованих по вказівці Снітинського.

Ми, колишні студенти ЛДАУ,

ВИМАГАЄМО:

1. Негайно поновити на роботі завідувача кафедри МПЗП ЛНАУ. та повернути йому кабінет, створивши належні умови праці з врахуванням висновків МСЕК,
2. Присікти терор та переслідування завідувача кафедри МПЗП з боку адміністрації університету під керівництвом Снітинського.
3. Провести повне та всебічне розслідування фактів порушення вимог Закону, фальсифікації документів, у тому числі і наказів про реоганізацію кафадри МПЗП та скорочення посади завідувача, видані ректором задніми числами.
4. Провести повне та всебічне розлідування що до винних у виникненні ситуації, яка призвела до умисного нанесення шкоди здоров’ю завідувачу кафедри МПЗП ЛНАУ забезпечення йому належного лікування за рахунок ЛНАУ, або винних, та відшкодування завідувача кафедри МПЗП завданих йому моральної шкоди та матеріальних збитків.

24.09.2008 р.

Від імені і за дорученням колишніх студентів
Львівського Національного аграрного університету (ЛНАУ)

Шумиловський А.І.

Контактна адреса :
80381 Лвівська обл. Жовківський р-н.
м.Дубляни вул.Львівська,7
Конт. тел. 8-097-585-46-46


http://ukrainomoja.narod.ru/zvernennja.html
http://ukrainomoja.narod.ru/pravdivo.ua.html


ukrainomoja@yandex.ru

20-10-2008 15:59 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224507557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua