першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Живє Беларусь!

22-10-2008 20:41 Білорусь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224697305.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В рамках заходу, представник «Демократичного Альянсу», Олексій Чорний в якості експерту від України, доповідав про студентські рухи України 1990-2004 років., зокрема, про Студентську революцію на гранті, та діяльність Студентської Хвилі під час Помаранчевої революції. На білоруську молодь надзвичайне враження справила розповідь про Студентську революцію на граніті , оскільки умови, в яких був проведений цей захід, були подібні до сучасних умов в Білорусі, а результат, якого досягла молодь, мав визначальне значення для української незалежності. Зокрема при поясненні механізмів адвокасі російські колеги наголошували на поступовості вимог: спочатку вимагати один сірник, потім декілька, потім коробок. На що білоруські студенти зазначили, що ті результати, яких змогли досягнути українські студенти можна порівняти хіба що з цілим сірниковим заводом.
Також учасникам школи був презентований досвід Демократичного альянсу в кампаніях адвокасі на прикладі заходів одеського осередку. Доречи, цікаво, що в Росії замість терміну адвокасі використовують ДЗОИ (действия в защиту общественных интересов).
Умови перебування були настільки затишними, що складалося враження, що це було невеличке родинне свято. А товариська вечірка між білоруськими, українськими та російськими колегами, перетворилася на справжнє братання України та Білорусії. Треба віддати належне щирості і комунікабельності тренерів з Росії, які мужньо витримали всі анекдоти про УПА, російський газ і Путіна. Українці та білоруси вільно спілкувалися рідними мовами, розуміючи друг друга без будь яких проблем. Загалом треба сказати, що захід виявився надзвичайно душевним. Передати атмосферу єднання можна хіба що одним з тостів:
Будьмо! - Гей!
Будьмо!! - Гей!!
Будьмо!!! Будьмо!!! Будьмо!!! - Гей!!! Гей!!! Гей!!!
Живє Бєларусь!!!!!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/665/

22-10-2008 20:41 Білорусь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224697305.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua