першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одеський ДемАльянс взяв участь у семінарі «Україна – НАТО»

22-10-2008 20:44 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224697472.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Організаторами заходу були «Батьківщина Молода» та Центр політичних студій за підтримки Фонду Фрідріха Науманна. Серед доповідачів та експертів були Манфред Віхманн (керівник Фонду в Центральній та Східній Європі), Вадим Гречанінов (Президент Атлантичної Ради України), Єлєна Міліч (виконавчий директор Центру Євроатлантичних студій (Сербія), Вадим Кастеллі (автор фільму «НАТО – свій чи чужий»), політологи Валентин Якушик і Олексій Гарань та тренери з Центру політичних студій.
Серед учасників були представники «Демократичного Альянсу», молодіжного крила комуністичної партії та «Батьківщини Молодої». Особливою активністю відмітилися саме представники «ДА» та КПУ. Варто віддати належне останнім, в тому, що позиція їх була досить поміркованою та виваженою, і їхня активність привносила в семінар конструктив та певну «родзинку».
Представники «Демократичного Альянсу» не залишилися осторонь жодного обговорення, всі успішно й професійно брали участь у дебатах та вирізнялися серед інших учасників високим рівнем підготовки по питанням НАТО.
Загалом враження від семінару залишилися якнайкращі: ми поповнили наші знання, бібліотечку корисної літератури та список цікавих знайомих)

Прес-служба
ООО ВМГО «Демократичний Альянс»

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/666/

22-10-2008 20:44 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224697472.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua