першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Тернополі пройшов перший захід школи лідера Демократичного Аль

22-10-2008 20:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224697648.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Перший захід був присвячений формуванню спільного бачення поняття лідерства, закладенню засад ціннісної складової лідерських якостей та розвитку індивідуальних особистісних навичок учасників проекту.
Наступним кроком, який необхідно буде подолати учасникам проекту стане набуття навичок формування ефективної команди, здійснення командної роботи та опанування технології здобуття спільної перемоги.
За словами керівника проекту Школи лідера „Почни з себе – зміни країну” Андрія Сидоренко: „Учасники проекту Школи лідера у Тернополі проявили неабиякий потенціал та продемонстрували високий рівень індивідуальної готовності до особистого розвитку та вдосконалення, що є однією з ключових передумов виховання майбутніх лідерів”.
Захід відбувався за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.

Довідково:
Головною метою проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.
Проект Демократичного Альянсу «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» у 2005 році проходив в Запорізькій, Луганській та Черкаській областях, в 2006 - Дніпропетровській, Одеській, та Харківській, в 2007 – Житомирській, Миколаївській та Чернігівській.
За попередні три роки учасниками проекту були близька 300 осіб.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/668/

22-10-2008 20:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224697648.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua