першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

YES 2 DemAlliance

22-10-2008 20:51 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224697908.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сюди на конференцію Second Yalta European Strategy, обговорити ситуацію в ЄС та в України, налагодити та зміцнити контакти, обмінятись думками та досвідом збираються представники трьох найбільших загальноєвропейських молодіжних платформ YEPP, LYMEC, ECOSY і представники найбільших молодіжних громадсько-політичних організацій України. Як і в минулому році рівень організації заходу та запрошених до виступів гостей приємно вражав як українських так і іноземних учасників.
Перед молодими політиками з актуальними питаннями виступали: Маріо Давід Віце-президент Європейської Народної Партії, Ян Фігель Єврокомісар з освіти, культури і молоді, Марк Сівець Віце-президент Європейського Парламенту, Ніно Бурджанадзе Спікер Праламенту Грузії (2004-2008), Олександр Кваснєвський Президент Польщі (1995-2005), Анатолій Гриценко – Міністр Оборони України (2005-2007), Юрій Павленко Міністр у справах сім’ї молоді та спорту, Григорій Немиря Віце-Прем’єр Міністр України, Арсеній Яценюк Спікер Верховної Ради України та інші політичні і громадські діячі ЄС та України. Часто у залі можна було побачити головного ідеолога і засновника Yalta European Strategy - Віктора Пінчука, який на початку заходу звернувся до молоді з вітальним словом.
Можна сказати, що правоцентристи домінували протягом всього заходу і за обсягом представництва і за рівнем активності. Представництво організацій членів Молоді Європейської Народної Партії (YEPP) у декілька разів перевищувало кількість молоді з LYMEC та ECOSY. Однією з найбільш чисельно представлених організацій членів YEPP був Демократичний Альянс, який не тільки делегував на захід своїх представників, а й організаційно сприяв його реалізації командою волонтерів.
За нашою інформацією організатори не збираються зупинятись і планують зробити цей захід щорічним. ДемАльянс в свою чергу завжди готовий максимально сприяти у реалізації таких ініціатив і відкритий до продовження плідної співпраці у цьому напрямку.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/670/

22-10-2008 20:51 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224697908.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua