першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбувся перший захід Школи лідера „Почни з себе – зміни країну”

22-10-2008 20:54 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224698056.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як і попереднього тижня в рамках проекту у Тернопільській області учасники заходу мали можливість практикувати та вдосконалювати свої особистісні лідерські навички.

Головним завданням заходу було формування основи подальшої, тепер вже командної роботи учасників проекту.

Наступний захід в рамках першого кола Школи лідера „Почни з себе – зміни країну” відбудеться 25-26 жовтня у Сумській області.

Як відзначив керівник проекту Школи лідера „Почни з себе – зміни країну” Демократичного Альянсу Андрій Сидоренко „З кожним роком проект набуває все більшої популярності і сьогодні до участі у ньому долучається не лише молодь з областей в яких проводиться захід, а й представники інших регіонів країни”.

Захід відбувався за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.Довідково:

Головною метою проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.

Проект Демократичного Альянсу «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» у 2005 році проходив в Запорізькій, Луганській та Черкаській областях, в 2006 - Дніпропетровській, Одеській, та Харківській, в 2007 – Житомирській, Миколаївській та Чернігівській.

За попередні три роки учасниками проекту були близька 300 осіб.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/671/

22-10-2008 20:54 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224698056.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua