першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Представники ДемАльянсу взяли участь у Громадській колегії з пит

24-10-2008 09:41 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224830483.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У заході взяли участь: заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Ростислав Драпушко, директор Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді Костянтин Захаренко, директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Андрій Мішин, представники громадських молодіжних організацій.
Учасники колегії обговорили проект Національної доктрини молодіжної політики, розглянули План підготовки та проведення Року молоді в Україні в 2009 році та перелік пріоритетних соціальних проблем, на розв’язання яких у 2009 році мають бути спрямовані проекти програм громадських організацій.
Головним питанням, яке обговорили учасники громадської колегії стало питання підготовки та прийняття Доктрини молодіжної політики.
«Основою для формування молодіжної політики в Україні та і всієї Європи наразі є Київська декларація, яку було прийнято на Конференції європейських міністрів, відповідальних за питання молоді 19 жовтня в Києві. Ця декларація стала основним документом, що спрямовує дії усіх європейських держав щодо розвитку молодіжної політики на наступні 10 років»,- зазначив директор Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді Костянтин Захаренко.
Представники молодіжних громадських організацій висловили конкретні пропозиції щодо змін до проекту Доктрини молодіжної політики. Під час обговорення процедури прийняття Доктрини Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Ростислав Драпушко запропонував створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники Міністерства та молодіжних організацій. Усі учасники Громадської колегії погодились з пропозицією, та запланували провести презентацію проекту Доктрини 17 листопада ц.р. Окрім того, було прийнято рішення провести Всеукраїнський молодіжний форум, до підготовки якого залучити представників максимальної кількості молодіжних організацій. Під час форуму планується обговорити проект Доктрини та внести зміни у вже існуючу Декларацію молодіжної політики, з метою подальшої передачі пропозицій до Кабінету Міністрів України.
Директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Андрій Мішин, який представив на розгляд проект документу, який був розроблений ним, розповів, що реальні кроки, спрямовані на створення Доктрини молодіжної політики, вже зроблені. За основу документу взято пропозиції Ради Європи та результати соціологічних досліджень відомих науковців з усього світу.
Окрім Доктрини на громадській колегії були обговорені численні питання, які сьогодні хвилюють молодь. Серед них – створення Центру патріотичного виховання молоді та Будинку української молоді, введення деяких пільг для студентів та молоді, інші питання.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/674/

24-10-2008 09:41 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224830483.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua