першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вдосконалюючи команди ДемАльянсу...

24-10-2008 09:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224830853.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Місія приїзду Джесі Джеймса і Ко цього разу була поділитись з українськими громадськими і бізнес лідерами секретами з ефективної роботи команди. В тренінгу «Як розпізнати і подолати п’ять дисфункцій команди» від GL взяли участь Василь Гацько, голова ВМГО «Демократичний Альянс», та Галина Янченко, голова Київського осередку «Демократичного Альянсу».

Попри дещо «лекційний» характер тренінгу, надзвичайно ціннісними були професійність та досвід тренерів. Ще б пак, в їхній команді були лідери найуспішніших компаній США: засновник і президент «Global Leadership» Джесі Джеймс, старший директор з продажу «Georgia Pacific Corporation» Беріл Кемп, президент «Customer Kinetics» Курт Лінг, засновник і виконавчий директор компанії «GM Voices» Маркус Грем, засновник компанії «Bell & Rhodes» Майкл Белл, директор Офісу духовних та громадських ініціатив штату Оклахома Бред Ярбро та ін.

Одне за одним тренери відкривали учасникам п’ять найнебезпечніших проблем для команди, серед яких відсутність довіри, побоювання конфліктів, дефіцит відданості, уникання підзвітності, неуважність до результатів, і протягом двох днів спільно з учасниками виробляли рецепти подолання цих проблем.

«Надзвичайно приємно, що більшість із зазначених проблем команді Київського осередку вже вдалося успішно вирішити, – відзначила Янченко Галина. – Втім, для того, щоб команда завжди була злагодженою і досягала успіху, як лідеру, так і членам команди завжди потрібно тримати себе в тонусі та самовдосконалюватись»
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/675/

24-10-2008 09:47 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1224830853.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua