першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Школа європейця розпочала тур Україною

29-10-2008 13:29 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225276158.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Протягом 2 днів в кожному з міст члени правління Віктор Андрусів та Анатолій Король розповідали молоді Донбасу про історію виникнення та функціонування Європейського Союзу та НАТО.
Участь у семінарах взяли студенти різних вузів Луганська та Донецька. Семінари були наповнені цікавими іграми, презентаціями та жвавими дискусіями. Кожен учасник міг висловлювати свою думку і ставити запитання лекторам.
«Семінари були напружені і цікаві водночас. Учасники були налаштовані більшою мірою на дискусію ніж на отримання знання. Втім, я переконаний, що нам вдалось поєднати фактичний матеріал та дискусії. Зрозуміло, що для Донбаського регіону тема ЄС, а особливо НАТО – складна. Однак, саме через спілкування, тренінги нам вдається прийти до спільної точки зору, що необхідно шукати шляхів розвитку української держави, і вступ до ЄС та НАТО є одним з них» - сказав Віктор Андрусів.
Керівник проекту Анатолій Король також висловлює особисту подяку головам Луганського та Донецького осередку, Зої Буйницькій та Євгену Семехіну, а також всім активістам, які долучались до організації проекту в їхньому місті.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/676/

29-10-2008 13:29 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225276158.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua