першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Демократичний Альянс в Дніпропетровську провів І-й чемпіонат з м

29-10-2008 13:31 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225276313.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В чемпіонаті прийняли участь чотири дитячих будинки міського підпорядкування.


Організаторами чемпіонату виступили Дніпропетровський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» та Федерація Футболу Дніпропетровської Області.

Залучення дітей до здорового способу життя та формування в них спортивних якостей і вихованих молодих людей – головне завдання проекту.
Також проектом передбачено відволікти вихованців дитячих будинків від повсякдення і вулиць, шляхом організації спортивних заходів, сприяння інтеграції і спортивному спілкування між дітьми дитячих будинків.

Організатори висловлюють особливу подяку головному спеціалісту по роботі з дитячими будинками Управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради – Петрусенко Олені Іванівні, за підтримку і старання, докладених до реалізації чемпіонату.

Найближча мета організаторів – це організація обласного чемпіонату, а далі і всеукраїнського.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/678/

29-10-2008 13:31 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225276313.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua