першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

До «ЄВРО-2012» ще далеко, а волонтери Дніпропетровська вже готов

29-10-2008 13:34 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225276489.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До Чемпіонату з футболу ще 4 роки, та для досягнення успіху, працювати треба починати вже зараз!!! Тому волонтери готуються не тільки в напрямку футболу, а й реалізовують свої здібності і в інших напрямках волонтерської роботи.
Тож, «Єдина Команда» волонтерів пропонує свою допомогу і ідеї міській владі, аби разом вирішити певні проблемні питання міста .
Яскраві приклади, котрі підтверджують факти:
- допомога в організації кубку КВК Дніпропетровська «КаВуН» (Управління у справах молоді міської ради);
- допомога в організації поїздки дітей з порушенням вестибулярного апарату в Цирк (Управління у справах молоді міської ради);
- вуличне анкетування на тему ЄВРО – 2012 ( міській соціальний проект «ДнЕпро – 2012»);
- поповнення банку крові міста (ініціатива окремих волонтерів);
- реалізація власних проектів: боротьба з палінням, СНІДом, поведінкою людей на вулицях (проблема сміття – забруднення вулиць міста);
- і багато іншого.

Навчальна програма підготовки волонтерів до ЄВРО – 2012 почнеться з січня 2009 року, але не всі бажаючі волонтери зможуть на неї потрапити. Буде проведений серйозний відбір в декілька етапів (реєстрація в «Єдину Команду»волонтерів, тестування та анкетування).
Тим, кому не поталанить з першого разу, зможуть потрапити при наступному відборі, але найголовніше – завжди бути в центрі волонтерського руху Дніпропетровщини «Єдина Команда»!

Довідково: міський соціальний проект «ДнЕпро – 2012» був заснований у 2008 організацією ДнЕпро – 2012. В склад асоціативних членів проекту увійшли: Дніпропетровський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» (робота з волонтерами) та Федерація Футболу Дніпропетровської Області (передача досвіду роботи в галузі футболу та роботи закордонних волонтерів).
Нагадуємо, що розвиток волонтерського руху Дніпропетровщини відбувається під патронатом Дніпропетровського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/679/

29-10-2008 13:34 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225276489.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua