першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Завершилося перше коло регіональних тренінгів в рамках проекту „

29-10-2008 13:37 Сумщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225276642.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Підсумовуючи результати першого етапу проекту слід відмітити, що вже зараз учасники продемонстрували високий рівень готовності і самовіддачі, гнучкість та вміння адаптуватися до поставлених викликів.

Вже за тиждень розпочнеться новий цикл регіональних тренінгів, який буде спрямований на командну роботу учасників проекту. Тут від них вимагатиметься вміння інтегруватися в колектив за будь-яких обставин, виховання в собі довіри до інших членів команди та згуртованість у виконанні командних завдань.

Тож на шляху до „командної дії” цими вихідними проект знову прямує в Тернопільську область.

Захід відбувається за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.Довідково:

Головною метою проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.

Проект Демократичного Альянсу «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» у 2005 році проходив в Запорізькій, Луганській та Черкаській областях, в 2006 - Дніпропетровській, Одеській, та Харківській, в 2007 – Житомирській, Миколаївській та Чернігівській.

За попередні три роки учасниками проекту були близька 300 осіб.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/680/

29-10-2008 13:37 Сумщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225276642.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua