першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

День залізничника

04-11-2008 17:11 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225811515.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні чернігівський міський голова Олександр Соколов привітав працівників залізниці з професійним святом – Днем залізничника, що традиційно відзначається 4 листопада.
На урочисту зустріч у 8-му навчальному центрі Державної служби транспорту – колишньому "залізничному полку" – зібралися військовослужбовці, працівники депо та залізничної станції "Чернігів", представники Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.
Міський голова підкреслив, що залізниця – стрижневий елемент транспортної системи будь-якої країни, на неї припадає понад 50 відсотків перевезень пасажирів. "Залізничники своєю працею роблять вагомий внесок у розвиток економіки Чернігова, створюють усі умови для комфортних поїздок на короткі і далекі відстані жителів міста", - наголосив він.

Кращим працівникам галузі О.Соколов вручив Почесні грамоти та Подяки міського голови.
За інформацією обласного управління статистики, у регіоні працюють понад 1300 залізничників. Три чверті з них – чоловіки.

04-11-2008 17:11 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225811515.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua