першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Школа європейця відбулась в Миколаєві та Одесі

06-11-2008 20:01 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225994487.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Впродовж двох днів студенти вузів двох міст мали можливість прослухати тренінги з європейської та євроатлантичної інтеграції.

За підсумками тренінгів можна сказати, що європейські цінності близькі молоді Миколаєва та Одеси. Під час рольових ігор учасники демонстрували вміння домовлятись та враховувати інтереси один одного. Тренінги супроводжувались активними дискусіями щодо вступу України в ЄС та НАТО, в яких студенти в першу чергу відстоювали інтереси країни.
« Семінари пройшли насичено та успішно. Приємно, що учасники були активні і відкриті до отримання нового знання. Також приємно було з’ясувати, що українська молодь мислить новими європейськими цінностями. Можна не сумніватись, що в майбутньому саме сучасна українська молодь зробить прорив України в західний світ.» - зазначив Віктор Андрусів, директор Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана.

Організатори проекту висловлюють вдячність за організаційну підтримку Ігорю Степанцю та Юлії Яковлевій з Миколаївського осередку, та Наталці Фатиховій, Надії Коротаєвій, Вєрі Грузовій з Одеського осередку.

Довідково:
Головною метою проекту Школа Європейця "Молодь на Шляху до Європи" є привернення уваги української молоді до вироблення стратегії інтеграції України у європейські та євроатлантичні структури, шляхом поширення об'єктивної та повної інформації про ЄС та НАТО.
Проект проходив у 2005 році у м. Луцьку у 2006 році у Херсоні, Сумах, Полтаві, у 2007 році у Запоріжжі, Кіровограді, Вінниці у 2008 проект передбачає проведення семінарів у Луганську, Донецьку, Миколаєві, Одесі, Житомирі, Чернігові, Херсоні, Дніпропетровську підсумкові семінари пректу відбуваються 2005 - 2008 у Києві.
За попередні 3 роки у семінарі взяли участь близько 500 чоловік.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/682/

06-11-2008 20:01 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225994487.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua