першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Розпочалось друге коло проекту „Школа лідера „Почни з себе – змі

06-11-2008 20:06 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225994817.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як і попереднього разу, навчання проходило на базі відпочинку „Над Стрипою”, що розташована поміж мальовничих лісових схилів пронизаних гірськими струмками.

Цього разу учасники вчилися працювати у команді, взаємодіяти один з одним та знаходити спільні рішення. Важлива увага була сконцентрована на вихованні довіри до членів команди, формуванні філософії взаємовигідного партнерства.

Під час вечірньої інтеграційної частини тренінгу учасники продемонстрували ще й неабиякий творчий потенціал влаштувавши грандіозне корпоративне святкування Хелоуіну.

Наступний семінар в рамках другого кола проекту відбудеться цими вихідними у Вінницькій області.Довідково:

Головною метою проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.

Проект Демократичного Альянсу «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» у 2005 році проходив в Запорізькій, Луганській та Черкаській областях, в 2006 - Дніпропетровській, Одеській, та Харківській, в 2007 – Житомирській, Миколаївській та Чернігівській.

За попередні три роки учасниками проекту були близька 300 осіб.

Захід відбувається за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/683/

06-11-2008 20:06 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225994817.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua