першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Представники ДемАльянсу взяли участь у конференції «Глобалізація

06-11-2008 20:09 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225994983.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Участь в роботі конференції взяли голова організації Василь Гацько, та член правління Віктор Андрусів.

Серед основних завдань конференції було знайти конструктивні відповіді на питання місця та ролі України в глобалізованому світі. На розгляд учасникам були запропоновані різні дискусії, за участі українських та закордонних експертів. Учасники обговорювали поширення демократії та глобалізацію, виклики національним державам, транснаціональне співробітництво та стратегії розвитку майбутньої української економіки. Одну з цих дискусій модерував Віктор Андрусів.

«Глобалізація – це об’єктивний процес, вона не ані доброю, ані поганою. Від неї не можна втекти чи сховатися. Держави стають ближчими, суспільства стають ближчими, і тепер вже ніхто не може нести відповідальність тільки за одну територію. Без сумніву, глобалізація викликає зміни, під її тиском змінюється саме поняття держави та її ролі. Не думаю, що нам є сенс говорити про кінець держав-націй, скоріше ми мусимо говорити про їхню нову роль в нових світових обставинах. Україна, в цій ситуації, має значні переваги. В нас не приживаються європейський досвід та інститути, і ми не можемо насаджувати східні моделі, оскільки нам їх не пропонують. Тому ми перебуваємо в умовах, коли змушені знайти власну модель. Можливо ця модель стане настільки успішною, що її будуть запозичувати по всьому світу, а це означає, що ми будемо активними гравцями процесів глобалізації.» - зазначив Віктор Андрусів.


Довідково: Конференція "Глобалізація - економіка - демократія" проводилася за підтримки Фонду Конрада Аденауера, Ялтинської європейської стратегії та Фонду Віктора Пінчука.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/684/

06-11-2008 20:09 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225994983.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua