першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь оголосила третю хвилю регіональних вистав «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧ

06-11-2008 20:12 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225995161.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Протягом місяця мешканці 10 регіонів України на площах своїх міст зможуть побачити вистави «Театру політичної драми» присвячені популістичній риториці українських політиків та її драматичним наслідкам для життя простих українців.
Автори проекту обіцяють, що вуличні вистави стосуватимуться популізму української влади та опозиції, політиків в Києві та регіонах.
Театралізовані вистави пройдуть в Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Луганську, Миколаєві, Одесі, Харкові, Чернігові, Черкасах та в Києві.
Також, представниками «Демократичного Альянсу» було оголошено дати проведення та назви частини заходів третьої хвилі регіональних вистав «Театру політичної драми».
Так, зокрема, 10 листопада відбудеться вистава «Позачерговий водевіль або вибори без вибору» у Одесі, 13 листопада - «Виборчий цугцванг або політична гра на випередження з сумними наслідками» у Донецьку та «Політика з синдромом бермудського трикутнику» у Житомирі. 15 листопада пройде вистава «Театральний популізм політичного бомонду» в Луганську, а 18 листопада - «Казка про політичні казки» у Харкові, «Філософія українського популізму» у Дніпропетровську, «Омріяна країна, або цирк на дроті» у Києві.
Інформацію про ще 3 регіональні вистави організатори пообіцяли поширити незабаром.


Довідково:
В травні 2008 року Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує загальноукраїнську молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.


06 червня. Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована вистава Демократичного Альянсу - «Щеплення від корупції».
1-ша у межах кампанії хвиля регіональних вистав під назвою «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» оголошується Демократичним Альянсом 05 серпня і передбачає проведення впродовж місяця серії заходів в регіонах та місті Києві. В центрі уваги - безвідповідальність українських політиків.


7 серпня – 10 вересня. Демократичний Альянс проводить театралізовані вистави: «Земельний базар» - Луганськ. «ЕКОстрофа.dn.ua» - Донецьк. «Ревізор» - Дніпропетровськ. «Які насправді українські політики» - Одеса. «Сон громадськості» - Житомир, «Патос-політікус» - Запоріжжя. «Підмочена репутація» - Київ. «Харків – місто мажорів?!» - Харків.
2-га у межах кампанії хвиля регіональних вистав під назвою «Зіпсована влада, або антикорупційна діяльність корупційних політиків» оголошується Демократичним Альянсом 18 вересня і передбачає проведення впродовж місяця серії заходів в регіонах та місті Києві. В центрі уваги - псевдоборотьба українських політиків з корупцією.


24 вересня – 22 жовтня. Демократичний Альянс проводить театралізовані вистави: «Закрутимо гайки на корупції» - Одеса. «Дитячі садочки – дорослі проблеми?» - Луганськ. «1м2 корупції» - Донецьк. «У проблемах екології... підозрюється КОРУПЦІЯ» - Дніпропетровськ. «Страшні сни неідеальної країни, або не спи, замерзнеш!» - Харків. «Смертельний укол корупції» - Житомир. «Корупційний THE END антикорупційних починань» - Київ. «Виховання на корупції» - Запоріжжя.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/686/

06-11-2008 20:12 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225995161.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua