першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гацько: впровадження змін до конституції має стати передумовою п

06-11-2008 20:14 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225995262.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцінюючи поточну політичну кризу під час прес-конференції «Країна виборів і популізму», що відбувалася в Києві, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» Василь Гацько зазначив, що «українські політики спромоглися втягти Україну у черговий етап жорстких політичних протистоянь і своєю бездіяльністю дозволили економічній кризі поставити під загрозу добробут мільйонів українців».
Керівник «Демократичного Альянсу» розкритикував неспроможність політиків віднайти шлях подолання політичного протистояння в країні і наголосив на тому, що «впровадження змін до конституції, заснованих на філософії відповідальності, має стати передумовою проведення дочасних виборів».
«Шляхом конституційної реформи та внесенням змін до виборчого законодавства потрібно поставити українських політиків в умови невідворотної відповідальності», - говорить лідер молодіжної організації.
Також, голова "Демократичного Альянсу" презентував алгоритм виходу з поточної політичної кризи, що складається з 5 етапів:

Робота з експертними середовищами, метою якої є відповідь “Як зробити українського політика відповідальним?”.
Широке громадське обговорення напрацювань та пропозицій експертів.
Здійсненя конституційної реформи.
Реформа політичної та виборчої системи.
Проведення дочасних виборів.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/687/

06-11-2008 20:14 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225995262.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua