першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Києві стартувала Школа лідера "На крок попереду!"

06-11-2008 20:15 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225995349.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Перший семінар Школи мав назву "Лідер експресом". Протягом цього дня учасники тренінгу мали змогу дізнатись про основні риси, характеристики та умови за яких людина може стати лідером. Почався тренінг звичайно ж зі знайомства з організацією, Школою, та власне знайомства учасників між собою. Як відзначає одна з учасниць тренінгу, "я приємно здивована, що Демократичний Альянс ставить собі такі високі і благі цілі, як виховування нової ціннісної еліти нашої держави, що виконується завдяки Школі лідера. Чудово, що цей процес є корисним для суспільства, мотиваційним для учасників і, як я бачу, втішним для тренерів. Щодо себе, то сподівась поповнити ряди цієї ціннісної еліти. Переконана, що Школа лідера мені у тому допоможе."

Вслід за знайомством, учасники мали змогу подискотувати між собою хто такий лідер, з'ясувати переваги та недоліки різних типів лідерства у відмінних ситуаціях. Учасники відзначили теплу атмосферу, в якій проводився семінар. "Коли ми тільки прийшли, - говорить одна з учасниць тренінгу, - всі виглядали дуже скутими, навіть закритими до інших. Ближче ж до кінця учасники реагували одне на одного надзвичайно позитивно. Відчувався свого роду командний дух!"
Лідер експресом набирає швидкості, щоб 8-9 листопада провести два наступних тренінги зі Школи лідерства!!! Очікуйте!

Тренерська команда Київського осередку висловлює вдячність Медичному центру за надану тренінгову залу
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/689/

06-11-2008 20:15 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1225995349.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua