першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ФРІ:"Міліція жорстоко побила протестуючих проти тарифів у метро"

10-11-2008 12:05 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226311549.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Працівники міліції жорстоко побили затриманих під час громадської акції протесту проти підвищення тарифів у столичному метрополітені, стверджує Київська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Фундація регіональних ініціатив" ("ФРІ"). За інформацією молодіжної організації, вчора, 9 листопада, міліція у особливо грубій формі затримувала мирних протестуючих, перехожих та журналістів.

"Зокрема, одного з молодих хлопців на очах у свідків тягнули за волосcя, били ногами та палицями," – стверджують у "ФРІ".

У офіційному зверненні до Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Київська "ФРІ" вимагає пояснень з приводу дій працівників міліції, а також вимагає провести службове розслідування та покарати винних у відповідності до норм чинного законодавства.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +380681217741

10-11-2008 12:05 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226311549.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua