першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: УБОЗ залякує "бандерами" полтавців

12-11-2008 08:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226471627.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Полтавські "убозівці", нагнітаючи ворожість між сходом та заходом країни, розповсюджують плітки про те, що з 18.11.2008 на Полтавщині будуть "звірствувати" "даішники" з Львівської області, основним завданням яких є відібрати як можна більше водійських посвідчень та зібрати на вибори кошти. Яким чином будуть збиратися кошти: чи через накладення щтрафів, чи через кишені, міліціонери не уточнюють. Неозброєним оком видно їх основну задачу - посіяти неприязнь до мешканців Львівської області в цілому. Пане Міністре, ми ж все це проходили! Чи не пора припинити таке штучне нагнітання цією незрозумілою структурою - УБОЗ? Чи не пора, нарешті, розформувати цю структуру, а справжніх працівників направити в правоохоронні органи? Адже не секрет, що багато громадян вважають УБОЗ напівзлочинною організацією, схожою своєю діяльністю з італійською мафією.

12-11-2008 08:33 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226471627.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua