першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: з зашитими кишенями до світлого майбутнього?

13-11-2008 13:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226575855.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Людина в цивільному, яка лізла до кишені А.Банного, що був зайнятий фотографуванням катування затриманого прямо на площі в центрі Полтави, згодом була опізнана, бо тривалий час працює в Октябрському РВ ПМУ ГУМВС України в області. Міліціонери знали, що їх знімає одна з 17 відеокамер, які за розпорядженням міського голови встановлено в місьцях масового скупчення людей, але грубо порушували ст.ст.21,28,29 Конституції України та ст.ст.3,4,5, 13 Закону України "Про міліцію", бо були переконані в своїй безкарності.Не дивлячись на відеозапис, яким викривались правопорушення саме працівників міліції, саме на правозахисника було складено протокол про ніби то скоєння ним адмінпорушення. Октябрський районний суд м.Полтави 11.11.2008 закрив провадження по справі за протоколом про адмінсправі за відсутністю в діях А. Банного складу адмінпорушення. Однак, прокуратура, яка дуже часто стоїть на захисті прав різношерстних правопорушників, подала протест на вищезгадану постанову суду. Пане Міністре, громадські організації просять Вас повідомити, чи скінчиться коли-небудь міліцейський "безпредєл" в Полтаві. Чи основними правопорушниками й надалі будуть міліціонери?

13-11-2008 13:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226575855.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua