першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Увага! Наступна номінація - "Популітик року"

15-11-2008 12:08 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226743690.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Підчас прес-конференції, що відбулась в Києві 8 листопада, Голова Київського міського осередку «Демократичного Альянсу» Галина Янченко презентувала новий проект організації, що покликаний боротися з популізмом та безвідповідальністю українських політиків. Демократичний Альянс засновує нову номінацію – «Популітик року».

ДемАльянсівці пообіцяли щоквартально визначати політиків, які найбільше відзначились своїм популізмом. За перемогу в номінації «Популітик року» будуть змагатись не лише топ-політики. Члени Демократичного Альянсу повідомили, що будуть брати до уваги питання, що стосуються різних сфер політичного життя, як зовнішня політика, газова політика, соціальні проблеми, ставлення до мовного питання, молодіжної політики тощо.

«Оскільки політики так чи інакше змагаються за відсотки прихильності населення, продукуючи, нажаль, не дієві закони, рішення, плани дій, а популістичні заклики, Демократичний Альянс зможе відзначити «старання політиків» і «винагородити» тих, хто досяг найбільших висот у популізмі. Таким чином ми спонукатимемо політиків менше вдаватись до популізму і випрацьовувати професійність,» - зазначила Галина Янченко. Вона повідомила, що рейтинги популітиків та їхні популістичні перли зможе побачити громадськості та власне самі політики, адже вони будуть оголошуватись на одній з центральних площ столиці кожного кварталу. Дані про переможців номінації та їхні "творіння" можна буде також побачити на сайті Демократичного Альянсу.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/690/

15-11-2008 12:08 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226743690.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua