першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Студентів Луганська "просвітили" про НАТО

15-11-2008 12:16 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744202.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Подібні проекти вже відбувалися в більшості областей України, й цього року проект досяг також і Луганська. Проект "Школа молодого європейця" триває з 2005 року й буде пріоритетним і 2009 року. Загалом подібні проекти відбуваються в східних і південних областях України. Також проект є результатом перемоги в конкурсі, організованому міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту. Але також залучається й додаткове фінансування з різних джерел.

І саме представники правління "ДемАльянсу" Анатолій Король (міжнародний секретар "ДемАльясу") й Віктор Андрусів(Інститут імені Роберта Шумана "ДемАльянсу") протягом двох днів провели лекційні тренінги на тему: "За і проти членства України в ЄС і НАТО" зі студентами СНУ імені В. Даля, ЛНУ імені Т. Шевченко, ЛДІКІ , ЛУВС. На цих тренінгах велась активна дискусія щодо членства України в НАТО й ЄС, учасники задавали багато питань, цікавились різними проблемами українського суспільства. Професійні викладачі провели тренінги достатньо успішно. Під кінець тренінгу учасники подивилися фільм про польські збройні сили, та їхня відмінність від українських була дуже наявною.

Сам був учасником дводенних тренінгів. Семінари вразили мене дуже сильно. Яскраві приклади В. Андрусіва та А. Короля говорять про високий рівень їхнього професіоналізму в цій галузі.

По закінченні тренінгів організатори поділилися з нами своїми враженнями. Анатолій Король відзначив: "Проект триває четвертий рік поспіль й є одним із напрямків діяльності організації "ДемАльянс". "Школа молодого європейця" націлена на зацікавлення молоді у процесах інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури, шляхом поширення об'єктивної та детальної інформації про НАТО й ЄС".

Віктор Андрусів зі свого боку зауважив: "Все було дуже гарно. Думаю, що всі лишилися задоволені. Треба давати можливість людям говорити, бо так у формі діалогу вони будуть приймати участь у всіх дискусіях, а не просто слухати й отримувати якусь інформацію, не аналізуючи всіх проблем і нюансів. Ми намагаємось давати зрозумілі відповіді на питання, які цікавлять аудиторію. Що ми й зробили. А так подивимось, що буде далі".

У цілому, все пройшло дуже приємно. Більшості учасників семінари сподобались. За словами організаторів подібні проекти будуть продовжуватись і надалі в інших областях, зокрема й у Луганську. Будемо чекати й сподіватись, що такі фахівці приїжджатимуть й задовольнятимуть нас постійно своїми працями та думками щодо актуальних проблем суспільства взагалі.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/691/

15-11-2008 12:16 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744202.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua