першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Створено осередок «Демократичного Альянсу» в Чернівцях

15-11-2008 12:22 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744568.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

на якій були обрані керівні органи новоутвореної організації, та затверджено проект річного плану діяльності осередку.

У конференції взяло участь дванадцять студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які виявили бажання створити в Чернівецькій області осередок «ДемАльянсу».
На конференції засновники запропонували наступні проекти: організація школи соціалізації для дітей-сиріт, проведення тренінгів для дітей з сільської місцевості з метою їх кращої адаптації у стінах університетів міст України, організація для школярів семінарів-тренінгів про права дитини тощо.
На конференції був присутній член правління «Демократичного Альянсу», відповідальний за зв’язки з місцевими осередками Андрій Сидоренко, який зробив презентацію про історію створення, напрямки діяльності та керівні органи «ДемАльянсу».
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/693/

15-11-2008 12:22 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744568.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua