першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Представники Демократичного Альянсу взяли участь у Форумі «Істор

15-11-2008 12:24 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744651.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

метою якого є створення платформи для діалогу громадськості Німеччини та України.
Головною темою цьогорічного Форуму - досвід подолання наслідків тоталітарного минулого в Німеччині та Україні, без якого є неможливою розбудова демократичних суспільств. Під час Форуму учасники обговорили не тільки історичні, але й правові аспекти подолання наслідків тоталітарних режимів.
Ініціаторами Форуму виступили неурядові організації Німеччини, яка має досвід подолання наслідків двох тоталітарних режимів, що існували на її території в минулому столітті. Це - Фонд Конрада Аденауера, Німецьке Товариство східноєвропейських досліджень та «Європейський обмін».
Демократичний Альянс на заході був представлений головою організації Василем Гацьком.
Довідково: Київський діалог є найбільшим і практично єдиним німецько-українським громадсько-політичним форумом, який щорічно проводиться почергово в Берліні і Києві, і в якому беруть участь відомі представники громадянського суспільства та політикуму обох країн.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/694/

15-11-2008 12:24 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744651.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua