першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Просвітництво у Луганську

15-11-2008 12:25 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744735.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

на базі Луганської обласної бібліотеки для юнацтва, одного з найбільших партнерів Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс». Організаторами форуму виступили в першу чергу Управління культури та туризму Луганської обласної державної адміністрації, Луганська бібліотека для юнацтва та Луганський обласний благодійний фонд підтримки регіональних ініціатив «Благовест». На три дні Луганськ став столицею спілкування молодих фахівців нашої області з метрами бібліотечної справи зі всієї України, а також з поважними гостями з Росії, Беларусії та Німеччини.

Форум дав змогу молоді всебічно розкрити творчий потенціал, презентуючи творчі напрацювання та опит практичної діяльності. В цьому учасникам допоміг мастер-клас з ораторського мистецтва, що його провели члени Луганського обласного осередку ВМГО «ДемАльянс» Зоя Буйницька, Катерина Михайловська та Валентина Михайловська. Все розпочалось з першого блоку - вправ на розвиток дикції. «Хоботок», «Ди-джей», «Корівка» та багато іншого дуже потішили учасників тренінгу, дозволили забути про серйозність та вдосталь погрімасничати для розминки м’язів обличчя. Другий блок надав практичні навички для створенні цілісного образу оратора за допомогою як вербальних так і невербальних засобів комунікації в продовж вправ «Вибори» та «Скульптура». Кульмінацією став третій блок. В ньому під час публічного виступу та презентації у комплексних вправах «Чарівний сон» та «Асоціативний ряд» учасники закріпили отриманні знання.
В той же час, робота над удосконаленням ораторського мистецтва для учасників на цьому не закінчується. Потрібна систематична робота над собою. Для цього стануть у пригоді методичні матеріали від Луганського ДемАльянсу.
В цілому, мастер-клас презентував роботу організації на досить високому рівні.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/695/

15-11-2008 12:25 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744735.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua