першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс в Одесі провів акцію «ПОЗАЧЕРГОВИЙ ВОДЕВІЛЬ або ВИБОРИ

15-11-2008 12:27 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744873.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ДемАльянс закликав політиків та пересічних громадян до відповідальності за свої вчинки і рішуче висловив свій протест бездумності, егоїзму та недалекоглядності українських політиків, які призвели до чергової політичної кризи в нашій країні!
Акція проходила в межах загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ», а саме в межах оголошеної третьої хвилі регіональних вистав «Країна виборів і популізму». На цей раз в центрі уваги кампанії - популістична риторика українських політиків та її драматичні наслідки для життя простих українців.
Одеський осередок Демократичного Альянсу в форматі театралізованої постановки показав глядачам всю комічність, і, водночас, трагічність політичних баталій перших політиків та посадовців країни, наголосив на драматичних наслідках популістичної риторики українських можновладців для життя простих українців.
Молоді активісти представили на розсуд глядачів і перехожих театралізовану виставу, головними героями якої стали іграшкові політики - ляльки Ющенко, Тимошенко, Янукович, а також прості українські громадяни - бабусі, студенти, робочі. У маленьких взаємопов,язаних сценках молодь висміяла бездарність та популізм дій українських політиків, та яскраво змалювала реакцію простого народу на таке ставлення до управління країною.

Молодіжна організація запропонувала власний шлях вирішення проблеми.
Демократичний Альянс наголошує - подолання політичних криз в Україні лежить виключно в площині примусу українського політика до відповідальності. Тому ми пропонуємо шляхом конституційної реформи та внесенням змін до виборчого законодавства поставити українських політиків в умови невідворотної відповідальності. Впровадження змін до конституції, заснованих на філософії відповідальності, має стати передумовою проведення дочасних виборів.

АЛГОРИТМ ВИХОДУ З ПОЛІТИЧНОЇ КРИЗИ:
1. Робота з експертними середовищами, метою якої є відповідь “Як зробити українського політика відповідальним?”.
2. Провести широке громадське обговорення напрацювань та пропозицій.
3. Здійснити конституційну реформу.
4. Реформувати політичну та виборчу системи.
5. Провести дочасні вибори.

«Ми прагнемо змінювати ситуацію, а у випадку з Демократичним Альянсом це означає, що ми це робитимемо!»- кажуть організатори акції

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/696/

15-11-2008 12:27 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744873.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua