першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гацько: нова концепція формування конкурсної комісії мінсім’ямол

15-11-2008 12:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744960.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Представники всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій та керівництво міністерства розглянули питання внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу проектів, програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім′ї», надання фінансової підтримки всеукраїнським молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2008 році, подання фінансових звітів за підсумками реалізації програм, а також подання інформації для висвітлення програм, що реалізуються всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, на сайті Державного інформаційно-ресурсного центру.
«Демократичний Альянс» на заході був представленим лідером організації Василем Гацьком.
У своєму виступі керівник «ДемАльянсу» в чергове наголосив на необхідності реформи конкурсу проектів програм та представив розроблену молодіжною організацією нову концепцію його проведення.
«Проект змін по постанови, що підготувало міністерство, немає нічого спільного з підвищенням рівня ефективності конкурсу проектів програм, за допомогою якого держава разом з громадськими організаціями мала б вирішувати конкретні проблеми української молоді», - прокоментував Василь Гацько після заходу.
«В більшості всі пропозиції міністерства стосуються зміни його старої назви в постанові на нову, розставлянням пунктуаційних знаків і цементуванням того порядку проведення конкурсу, який себе повністю дискредитував», - додає він.
«Ми наполягаємо на тому, що конкурс, який перерозподіляє понад 13 млн. грн. коштів державного бюджету серед всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями має бути реформований з метою суттєвого підвищення рівня його ефективності. Для цього нова концепція формування конкурсної комісії мінсім’ямолодьспорту має бути побудована на основі трьох принципів: компетентності, відкритості і об’єктивності», - говорить голова «Демократичного Альянсу».
«Компетентність досягається шляхом введення незалежних експертів-спеціалістів та виключенням народних депутатів з членів конкурсної комісії. Відкритість досягається шляхом запровадження інституту спостерігачів, що здійснюватимуть громадський та парламентський контроль. Об’єктивність досягається шляхом поєднання компетентності експертів з контролем за їх діяльністю», - пояснює він.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/697/

15-11-2008 12:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226744960.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua