першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбулася Установча Конференція осередку ДемАльянсу у місті Вінн

15-11-2008 12:33 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745181.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Головою осередку було обрано Кирилюк Альону. До складу Правління увійшли Коваленко Христина, Страхарський Геннадій, Новицька Ірина, Харкавий Данило, Леонова Ольга, Деундяк Марина, Козел Марина, Нікульшин Олександр, а також Голова секретаріату Каліцінський Іван. Членами КРК було обрано Гулько Юлію та Руденко Тетяну.

Учасниками конференції було 16 студентів Вінницького національного технічного університету, різних факультетів. Також на конференції був присутній Сидоренко Андрій член Правління «Демократичного Альянсу», відповідальний за роботу з місцевими осередками.

Після обрання керівних органів, присутні затверджували план діяльності на кінець 2008 та 2009 роки. Молодь виявилась як і очікувалось дуже активною, ініціативною з безліччю ідей та пропозицій. Насамперед задачами новоствореного осередку є активізувати та інформувати молодь, щодо громадської діяльності та життєвої позиції, також пропаганда патріотизму, здорового способу життя. Активісти осередку рішуче вирішили йти вперед! А ще однією задачею являється, дарувати людям посмішки та позитив!
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/702/

15-11-2008 12:33 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745181.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua