першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ще одна сторінка українсько-німецької дружби

15-11-2008 12:34 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745268.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Більше тисячі делегатів та понад 70 представників іноземних організацій приймала у себе в гостях німецька земля Баден-Вюрттемберг (Baden-Württemberg).

Нам вкотре приємно відмітити, що дружні стосунки між молодими християнськими демократами Німеччини та Демократично Альянсу постійно зміцнюються і цього року, уже по традиції, ми брали участь у названому заході. Як завжди, захід відбувся на найвищому рівні. Для виступів та ведення дискусій були запрошені канцлер ФРН, голова Християнсько-демократичного союзу Німеччини Ангела Меркель, голова фракції ХДС/ХСС в німецькому парламенті Вольтер Каупер, міністер-президент Баден-Вюрттемберг Гунтер Оттінгер та ряд інших поважних гостей.

Протягом робочого дня, делегати обговорюють, дискутують та голосують за прийняття або відхилення пропозицій молодіжної організації щодо вдосконалення різних галузей державного управління, системи економічних відносин, екологічних, фінансових питань, проблем освіти, енергозбереження тощо. Погоджені пропозиції згодом передаються материнській партії і, як правило, втілюються нею в процесі законотворення.

Робоча частина завершується святковою вечерею та грандіозною розважальною програмою. Враховуючи те, що цього року захід відбувався в м. Руст, в якому розміщений однин з найкращих європейських парків-атракціонів, то усі учасники мали змогу покататися на справжніх американських гірках, найнепередбачуваніших піднебесних залізницях, що змушували мало не кожного бажаючого тренувати техніку глибокого дихання або оперного співу :)

P.S. Таємні джерела передають, що ДемАльянс запрошений на З’їзд представників молодих християнських демократів Гамбурга, що відбудеться в березні 2009 року. Готуйтеся, активісти ДемАльянсу! ;)
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/703/

15-11-2008 12:34 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745268.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua