першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Києві відбувся 2-ий семінар Школи лідера

15-11-2008 12:35 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745347.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На думку Голови Київського міського осередку «ДемАльянсу» Галини Янченко «практичні навички перетворюють людину з мрійника в лідера, що досягає. Ми прагнемо запалити серця лідерів ціннісною метою, - відзначає вона, - і навчити інструментів для досягнення цієї мети»

Другий семінар Школи лідерів складався з двох частин. Почався він тренінгом з тайм-менеджменту – мистецтва управління часом, який проводили Дмитро Прокопчук та Вікторія Гнатенко. Вони розповідали учасникам про потребу ведення «списку справ», варіанти креативного очікування, способи боротьби з «пожирачами часу» і багато чого іншого.

Кульмінацією тренінгу було випробування для учасників, коли вони, поділившись на команди, повинні були всього лише за півгодини встигнути придбати банан, ручку і активоване вугілля, написати запрошення на Школу лідерів одному з високопосадовців, та, наклеївши на конверт марку, бути готовим відіслати це запрошення, придумати рекламу та навіть зварити яйце!!! Команди перевершили всі очікування тренерів, адже справились з усіма завданнями! Щоправда дещо довший проміжок часу…

Учасники не лишились байдужими до тренінгу і намалювали портрети своїх улюблених тренерів та прибили їх до дошки.

Другу частину семінару вела Галина Янченко. Вона тренувала учасників у вправності з ораторського мистецтва. Учасники ознайомились з особливостями вербальної та невербальної комунікації. Відтепер учасники Школи не лише вмітимуть вправно вести дискусію або виступати перед аудиторією, а й розпізнавати що хоче сказати їм співбесідник до того, як він встигне вимовити будь-що, за жестами, які він робить.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/704/

15-11-2008 12:35 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745347.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua