першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Івано-Франківськ приєднався до Демократичного Альянсу

15-11-2008 12:37 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745457.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ініціативною групою було прийнято рішення про реєстрацію осередку організації, обрано керівні органи, а також затверджено річний план діяльності.

У конференції взяло участь 10 молодих людей з різних сфер і рівнів суспільного життя міста та області. Серед них і економісти, фінансисти, інженери, філологи, біологи та інші. Переважно це люди, котрі щойно завершили навчання чи ще навчаються на випускних курсах та котрі незгодні миритися з бездіяльністю у країні, регіоні чи місті.

Після обрання керівних органів осередку, всі присутні заслухали план діяльності осередку на рік, де було висвітлено ряд цікавих заходів розрахованих не лише на молодь, але й на інші сторони життя міста. Зокрема, планується проведення ряду протесних компаній, які будуть налаштовані на запобігання тютюнопалінню та алкоголізму серед дітей. Всі молоді люди рішуче налаштовані та готові працювати в команді, що робить їх згуртованішими та дружнішими. Як зазначив новообраний голова Івано-Франківського обласного осередку Ігор Бачкур „Саме свідома молодь, показавши приклад іншим, може змінити країну на краще!” Слава Україні!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/705/

15-11-2008 12:37 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745457.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua