першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

До ПРЕЗИДЕНТА: Пам'ятник П. Мартиновичу лишається зруйнованим

15-11-2008 12:39 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745546.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Незважаючи на запевнення Харківської обласної державної адміністрації реконструкція зруйнованого невідомими вандалами пам'ятника видатному українському художнику й етнографу Порфирію Мартиновичу у м. Краснограді досі не здійснюється.

Нагадаємо, що у серпні ц.р. невідомими зловмисниками на цвинтарі у м. Краснограді Харківської області було цинічно зруйновано пам'ятник П.Мартиновичу. На вимогу громадських організацій, державних мистецьких, наукових і освітніх установ України й світу Красноградська районна державна адміністрація була вимушена прийняти рішення про відновлення меморіальної пам'ятки. Проте, начебто забувши, що у грудні ц.р. світова громадськість буде вшановувати пам'ять загиблого від голоду митця, на красноградському міському цвинтарі досі не проведено жодних реконстуктивних робіт. Знівечений пам'ятник П.Мартиновичу продовжує лежити у купі бруду!

Символічно, що кримінальну справу за фактом наруги над могилою Порфирія Мартиновича також не розпочато за стандартною аргументацією - "через відсутність складу злочину".

ХАРКІВСЬКА КРАЙОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ

Звернення Фонду ім. Гната Хоткевича до Президента України:
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1220361569.html

Зруйновано пам'ятник П.Мартиновичу у Краснограді, Харківська обл.:
http://www.maidan.org.ua/static/newsvostok/1220180045.html

15-11-2008 12:39 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745546.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua