першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Школа лідерства – школа життя…». Харківський ДемАльянс оголошує

15-11-2008 12:39 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745565.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проект вже другий рік поспіль отримує фінансування від Управління у справах сім’ї та молоді Харківської облдержадміністрації. Але на відміну від минулого року, коли тренінги проводились лише для школярів, цього разу одним з головних етапів є дводенний семінар для студентів, в межах якого планується надати учасникам базові навички соціальної тренерської роботи. За словами керівників проекту, форма семінару нова та оригінальна. Передбачається багато практичних завдань та рольових ігор.
Звісно, повністю дізнатись, ЩО ж саме буде відбуватись 22 та 23 листопада (саме в ці дні буде проходити «NOTA BENE» для студентів), можна лише ставши учасником проекту. Для цього необхідно заповнити анкету, яку можна скачати тут та надіслати її до 19.11 на kharkiv.da@gmail.com з приміткою NB.
Тож, Харківський обласний осередок ДемАльянс очікує на ваші анкети та на скору зустріч.

* Проект відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації та передбачає проведення трьох семінарів для школярів (членів обласної шкільної ради) та дводенного семінару для студентів.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/706/

15-11-2008 12:39 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1226745565.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua