першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Демократичний Альянс у Луганську звітував про проведені проекти

19-11-2008 00:16 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227046618.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Метою збору активістів м. Луганська стало публічне звітування керівними органами організацій за проведені протягом цього року проекти, на які було отримано державне фінансування. З вступним словом виступив заступник голови обласної держадміністрації Володимир Валентинович Заблоцький. Він зокрема відмітив позитивну тенденцію у області по зростанню кількості та якості проектів, та навів такі цифри: у 2006 році було профінансовано проектів на 5,5 тис. грн., у 2007 – 32 тис., 2008 – 82 тис., а на 2009 рік вже подано проектів на загальну суму близько 320 тис. Учасників «круглого столу» привітав також заступник голови обласної ради Євген Миколаєвич Харин.
І першим слово для звітування було надане представникам ДемАльянсу. Звітування проходило у творчій формі по двом проектам, які отримали державну підтримку від Управляння у справах сім'ї молоді та спорту Луганської ОДА та Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. Це «Школа молодого лідера «Ти – молодий лідер!» та проект «Навчання ефективній роботі органів студентського самоврядування «ОСС не СС!». Обидва проекту також було підтримано Луганською обласною бібліотекою для юнацтва. Інформація була сприйнята позитивно, зокрема Володимир Валентинович Заблоцький відмітив чіткість, логічність та прозорість викладення інформації. Всього було заслухано звіти по 14 проектам, які реалізовувались та реалізовуються у м. Луганську та області протягом 2008 року.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/707/

19-11-2008 00:16 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227046618.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua