першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Завершення другого кола тренінгів в рамках проекту „Школа лідера

19-11-2008 00:49 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227048595.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Це позитивно впливає на учасників, дає змогу утворити більш дружній колектив. Відкривається бажання співпрацювати і переосмислити деякі речі.
Гра „Червоне та чорне” показала, хто як намагається існувати і співіснувати, а „Паличка” – змусила побороти недовіру і сумніви у команді, зав’язані очі - прислухатися до інших.

Підводячи підсумки семінару, можна вже говорити про формування команди і її здатність до дії. Тренери змогли поясними філософію найвигіднішої взаємодії – „Вигра/виграв”, і довели її результативність. Проте, лише життя та подальші дії учасників проекту зможуть показати реальний рівень засвоєної інформації та готовність реалізовувати її на практиці. І першим іспитом для нас стане домашнє завдання, яке тільки підкріпить або зведе на нівець результати другого кола тренінгів. Та ми віримо, що у нас все вийде!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/713/

19-11-2008 00:49 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227048595.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua