першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

СБУ так і не відреагувала на беззаконня Генконсула Росії в Одесі

19-11-2008 11:05 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227085551.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про подію в Одеському аеропорту з Генеральним консулом Одеси знає вже вся Україна. Є і необхідні пояснення співробітників комунального підприємства. Не помічають цього лише у Києві (у Міністерстві закордонних справ, Службі безпеки України та Секретаріаті Президента).
Ще 27 липня 2008 року, під час контролю за авіаційною безпекою пасажирів рейсу Aew-445, маршруту “Одеса-Домодєдово”, через термінал “Ві-ай-пі Одеса” у пункті пропуску “Одеса-аеропорт”, було здійснено проникнення невідомої особи у стані алкогольного сп'яніння на борт літака авіакомпанії “Аеросвіт”.
У зв'язку з цим пасажири пройшли повторний контроль на авіаційну безпеку, а виліт зазначеного рейсу був затриманий на півтори години. Причиною затримки рейсу стали хуліганські дії Генерального консула РФ у м. Одеса Олександра Грачова. Як розповів Інтернет-виданню «Компромат.ру» один із співробітників аеропорту «Одеса»: «Через термінал ТОВ “Ві-ай-пі-Одеса” на рейс Aew-445, 27.07.2008 року було зареєстровано 18 пасажирів. А. Грачов прибув до vip-зали приблизно за 1,5 години до відправлення та з двома пасажирами замовив віски і закуску у зоні відпочинку.
До літака клієнтів vip-залу відвозять мікроавтобусом. Під час відправлення останньої групи, яку проводжав у тому числі і Генеральний консул РФ у м. Одеса Олександр Грачов, диспетчер “Ві-ай-пі-Одеса” запропонувала пасажирам пройті контроль на безпеку, а проводжаючим особам залишитися у залі очікування. Наш “Монте-Крісто”, який з всіх зовнішніх ознаках знаходився у нетверезому стані, скориставшись талоном на посадку одного з пасажирів, пройшов контроль на безпеку і разом з іншими пасажирами сів у мікроавтобус на пероні.
Співробітникам аеропорту не вистачило сміливості висадити дипломата з автобуса. Генконсула довезли до трапу, після чого він піднявся у салон повітряного судна, і тут влаштував скандал, вимагаючи перерозподілу місць у салоні. Так, він вимагав пересадити «його пасажирів» до бізнес-класу. На резонне зауваження стюардеси, що у даних осіб квитки в економ-класі, дипломат пообіцяв створити всім великі проблеми. Під час підрахунку пасажирів та посадочних талонів, агент служби організації обслуговування перевезень пасажирів виявив, що А. Грачов не є пасажиром і знаходиться на борту літака незаконно.
Про сторонню особу на борту було повідомлено по рації старшому інспекторові служби авіаційній безпеки. Після цього Консул покинув літак на вимогу екіпажа і у супроводі інспектора відділу служби авіаційної безпеки (САБ) був доставлений до терміналу “Ві-ай-пі-Одеса”. Літак виїхав на доріжку, проте після вимоги диспетчера аеропорту, був повернений на стоянку для проведення повторного контролю на безпеку. Рейс затримався на півтори години».
Якби щось подібне сталося у столиці Росії, або навіть глибинці нашого північного сусіда з українським дипломатом – не складно було б здогадатися, яка була б реакція МЗС Російської Федерації та інформаційна кампанія у російських ЗМІ.
Свої звернення з вимогою покарати консула-бешкетника відправили до МЗС України низка політичних організацій та партій. Поки відповіді зі столиці немає.

19-11-2008 11:05 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227085551.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua