першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Інтернет-ресурси в Одесі піддаються потужній хакерській атаці

19-11-2008 20:00 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227117607.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сталося це після публікації у кількох Інтернет- ресурсах інформації про пригоди відвертого противника входження України до НАТО (хоча, здавалося б, яка справа громадянинові іншої держави до українських інтересів?), прибічника «суверенітету» сепаратистів у Грузії, він же Генеральний консул Росії в Одесі Олександр Грачов. ЗМІ розповідали про його поведінку в Одеському аеропорту.
Зокрема, стало відомо, що 27 липня 2008 року, під час контролю за авіаційною безпекою пасажирів рейсу Aew-445, за маршрутом “Одеса-Домодєдово”, через термінал “Ві-ай-пі Одеса” у пункті пропуску “Одеса-аеропорт”, було здійснено проникнення невідомої особи в стані алкогольного сп'яніння на борт літака авіакомпанії “Аеросвіт”.
У зв'язку з цм пасажири пройшли повторний контроль на авіаційну безпеку, а виліт вказаного рейсу був затриманий на півтори години. Цим «невідомим» і виявився пан консул Грачов. «Наш “Монте-Крісто”, який за всіма зовнішніми ознаками перебував у нетверезому стані, скориставшись талоном на посадку одного з пасажирів, пройшов контроль на безпеку і разом з іншими пасажирами сів у мікроавтобус на пероні. Співробітникам аеропорту не вистачило сміливості висадити дипломата з автобусу.
Генконсула довезли до трапу, після чого він піднявся у салон повітряного судна, і тут же влаштував скандал, вимагаючи перерозподілу місць у салоні. Так, він вимагав пересадити «його пасажирів» у бізнес-клас. На резонне зауваження стюардеси, що у даних осіб квитки до економ-класу, дипломат пообіцяв створити всім великі проблеми.
Під час підрахунку пасажирів і посадочних талонів, агент служби організації обслуговування перевезень пасажирів виявив, що О. Грачов не є пасажиром і знаходиться на борту літака незаконно. Про сторонню особу на борту було повідомлено по рації старшому інспекторові служби авіаційної безпеки. Після чого Консул покинув літак на вимогу екіпажу і у супроводі інспектора відділу служби авіаційної безпеки (САБ) був доставлений до терміналу “Ві-Ай-Пі-Одесса”», - писали Інтернет ЗМІ.
Якщо шанований читач чекає грізного спростування з боку Генерального консульства Росії – ваші мрії навряд чи стануть реальністю. А як тут спростувати реальний факт? Співробітники комунального підприємства написали пояснювальні з викладом реальних фактів. Скандальчиком тут світить. Наш північний сусід вирішив піти іншим шляхом. Відразу потужним хакерським атакам піддалися ряд Інтернет- видань, які опублікували на своїх сторінках статтю про пригоди Генерального консула Росії. Інтернет портал «ТЕМА», наприклад, «впав» майже на добу.
Читачі мали змогу бачити лише повідомлення: «Сайт «Тема» піддається постійним атакам. Просимо вибачення за незручності. Зайдіть пізніше». DOC атаці піддали і сервер Інтернет- газети «Погляд з Одеси». Була зроблена спроба вивести його з ладу. Лише завдяки досвіду групи підтримки сайту його робота незабаром була відновлена.
Але, цим все не обмежилося. Ще один одеський Інтернет портал, який надрукував статтю про пригоди Генконсула Росії піддався тиску з боку колег Олександра Грачова. Журналістам погрожували погіршенням взаємин з Консульством і наполегливо рекомендували зняти статтю з сайту. Цього разу боротьба закінчилася не на користь журналістів. Правдива стаття про поведінку Олександра Грачова була знята, не дивлячись на її високий рейтинг серед читачів. Вряд чі випадково, що потужній атаці хакерів, цього ж дня, піддався один з найбільших в Одесі інтернет провайдерів «ПАКО».
Народний депутат України Юрій Ключковський, коментуючи поведінку Генерального консула Росії в Одесі Олександра Грачова, сказав коротко: «Гнати його треба з України. Хай бешкетує на своїй землі, а не на чужій. Він, ймовірно, помилково відчув себе господарем там, де він, насправді, гість». Колишній дипломат, посол України в Канаді Левко Лук»яненко вважає, що поведінка Олександра Грачова «недопустима для співробітника консульської служби». «Він очевидно не вважає Україну незалежною державою, а сприймає як колишню УРСР, а тому демонструє свою неповагу до нашої держави. Це характерно для шовіністів. Ми знаємо, що московська політична еліта не змирилася з фактом незалежності України і прагне повернути її під свій вплив».
Левко Лук»яненко вважає, що Міністерство закордонних справ України повинне оголосити Генерального консула Росії в Одесі персоною «нон грату». «Необхідно заборонити йому в'їзд на територію України. На посаді Генконсула Росії в Одесі така людина працювати не може. Вважаю, що така хамська поведінка є викликом українській правовій системі і МЗС України повинно на неї негайно відреагувати».

19-11-2008 20:00 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227117607.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua