першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкриття пам’ятника жертвам Голодомору в Одесі

24-11-2008 21:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227556320.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Влада в черговий раз спробувала травестувати роковини найжахливішою трагедії в історії нашого народу. Трагедія, сльози та біль. Страшна правда вимагає особистої та громадської щирості. Тим, що загинули, ми маємо щиро віддати шану пам’яті. Нещирість, штучність, породжує сумніви, чи може ця персона бути на роковинах.

Короткі довідки.

«герой війни 1812 року та Кримської війни генерал і граф Олександр Лідерс, ім’ям якого названо один з одеських бульварів»

http://izvestiya.odessa.gov.ua/Main.aspx?sect=Page&PageID=487

Нагадуємо – бульвар на честь ката Лідерcа названо за час першого царювання Гурвіця.

«Пізніше новий намісник, князь Костянтин, повідомляючи цареві обставини замаху на Лідерса, зауважить: "Коли б у натовпі, що був на той час у Саксонському саду, було б хоч трохи співчуття до поліції, вбивця не зміг би зникнути". Алепро співчуття не йшлося: ось-ось мали вибухнути події, що увійшли до історії як польське повстання 1863-1864 років, котре набуло всеслов'янського, загальноєвропейського значення, явивши собою зразок справжнього інтернаціонального єднання на ґрунті боротьби з поневолювачами. Його ідеали скріплені кров'ю синів різних народів, зокрема й українця Андрія Потебні.»

http://www.ukraine-poland.com/u/publicystyka/publicystyka.php?id=1565

Лідерс – кровавий кат кавказців, поляків. Командував каральними загонами. Встановив «премію» за голови під час свого «начальства» над війсками «Северного и Нагорного Дагестана». Підкреслюємо – за будь чиї: старих, дітей, жінок, аби дагестанців. Був приречений польськими патріотами до страти. Страту мав виконати офіцер Російської армії, українець Андрій Потебня.

В. Белінський – російський літератор, відомий, як українофоб.

http://www.volynnews.com/blogs/view/id/126/

Питання. Щоб сказали Гурвіц та інші особи, коли б меморіал жертвам Голокосту постав на перетині вулиць маршала Антонеску та Лені Ріфенштайл?

Представник Одеської обласної організації Української народної партії Сергій Палій

24-11-2008 21:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227556320.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua