першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Музей Івана Гончара запрошує...

26-11-2008 14:10 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227701449.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Український центр народної культури
"
Музей Івана Гончара"

ЗАПРОШУЄМО

на презентацію книги
Оксани КОСМІНОЇ

ТРАДИЦІЙНЕ ВБРАННЯ УКРАЇНЦІВ
Том І. Лісостеп. Степ

27 листопада о 17-й годині

до Українського центру народної культури
"Музей Івана Гончара"

Якщо пісня – душа народу, а танок – його вдача, то народне вбрання – це його зовнішність, приваблива і яскрава, вишукана і вибаглива.
Книга "Традиційне вбрання українців. Том І. Лісостеп. Степ", укладачем і автором якої є відомий етнолог Оксана Юліївна КОСМІНА, це перше науково-популярне видання, що розкриває поетичний образ українських строїв регіонів Лісостепу та Степу в усьому їх варіативному розмаїтті. Український національний одяг є яскравим, візуально фіксованим проявом самобутності нашої культури і становить один з найбільш рухомих її видів. Сучасному читачеві буде цікаво дізнатися, що носили наші бабусі й дідусі, яких канонів краси вони дотримувалися. Книга містить інформацію історико-етнографічного та краєзнавчого характеру; зокрема, особливу увагу буде зосереджено на художніх особливостях і символічному наповненні елементів народного строю. Текст видання супроводжуватиме словничок термінів, що відображають реалії народного побуту початку XX ст., широко вживані свого часу, проте сьогодні, на жаль, відомі лише вузькому колу фахівців.
Унікальною є ілюстративна добірка видання. Це близько 100 зразків традиційних комплексів автентичного одягу, а також аксесуари та прикраси з музейних і приватних колекцій України.
Книга видана українською мовою. Проте наприкінці видання міститься розгорнуте резюме англійською мовою, що дозволяє значно розширити читацьку авдиторію, поєднавши українських етнографів і дизайнерів одягу, іноземних фахівців та туристів - всіх, хто бажає відчути неповторний колорит української побутової культури.
Видання виконане у зручному форматі. Якісна поліграфія і вишуканий дизайн, властиві всій продукції видавництва "БАЛТІЯ-ДРУК", надають книзі подарункового вигляду.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Адреса Музею: Київ, вул. Івана Мазепи (Січневого повстання), 29.
Їхати: ст.м."Арсенальна",
авт.№24, трол.№38, м/т №№ 406, 470, 520 до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою.
Телефони для довідок: (044) 288-54-19, 288-92-68, 229-00-87.

26-11-2008 14:10 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1227701449.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua