першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Польовий командир» Луценко вже готовий стати бригадиром Янукови

01-12-2008 10:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228118433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Єдиним варіантом виходу з ситуації, що створилася в країні, залишається створення «широкої» коаліції. Про це заявив Юрій Луценко, лідер партії «Народна самооборона», яка входить в парламентський блок «Наша Україна – Народна самооборона» (НУНС). Відповідну позицію він висловив в ефірі телеканалу «Інтер».
Зокрема, відповідаючи на питання, наскільки вірогідне створення коаліції у складі Блоку Юлії Тимошенко і Партії регіонів, політик відповів: «Ситуація склалася патова, коли «Наша Україна» блокує будь-які формати відтворення демократичної коаліції. Країна, в розпал економічної і соціальної кризи, не може існувати без парламенту», що діє, – підкреслив Ю. Луценко.
«Єдиною з теоретично реальних варіантів залишається широка коаліція між ідеологічними опонентами, які можуть порозумітися по економічних і соціальних питаннях», – підсумував лідер «Народної самооборони».
От Юрко... А так гарно починав...

01-12-2008 10:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228118433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua