першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Володимир Яворівський і Павло Мовчан покидають БЮТ

01-12-2008 10:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228118845.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко (БЮТ) Павло Мовчан, Михайло Косив і Володимир Яворівський написали заяви про вихід із складу фракції БЮТ. Про це повідомили джерела, наближені до народних обранців. Тим часом, в самій прес-службі фракції БЮТ заявили, що нічого не знають про вихід вказаних народних депутатів із складу політичної сили.
“Нам нічого про це невідомо”, — відзначає прес-служба БЮТ. На питання ж про те, чим можна пояснити різне голосування депутатів від БЮТ за закон про референдум прес-секретар відзначив: “У нас демократична фракція і кожен голосує відповідно до своїх переконань”.

01-12-2008 10:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1228118845.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua